DYSTRYBUCJAGdzie jesteśmy

Mając na uwadze by nasze piwa trafiały do Państwa świeże, w jak najwyższej jakości, oferta naszych piw budowana jest zawsze w oparciu o piwa, które właśnie kończą okres dojrzewania w browarze, oraz planowane rozlewy. Wszystkich zainteresowanych naszą aktualną ofertą piw zapraszamy do kontaktu:

biuro@gosciszewo.pl

lub telefonicznie:

+55 277 11 10

lub osobiście do Browaru Gościszewo

PILSHallertau Mandarina Bavaria

Nasze nowości...

Już w najbliższych dniach do dystrybucji trafią dwa nowe piwa uwarzone w naszym browarze. Pierwszy z nich to kolejna wariacja na temat PILSa chmielonego pojedyńczym chmielem. Po sukcesie PILSa Single Hop: Hallertauer Mittelfruh, na warsztat wzięliśmy jedno z najnowszych owoców pracy niemieckich chmielarzy chmiel Hallertau Mandarina Bavaria. Chmiel ten cechuje się cytrusowym, mandarynkowym charakterem. W sprzedaży obok siebie dostępne będą oba nasze PILSy dzięki czemu, będzie można porównać jaki wpływ na piwo ma chmiel przy takim samym zasypie słodu i procesie warzenia.

BOCKHallertau Cascade

Następne kroki

Drugim piwem jest BOCK, czyli koźlak. Tęgi słodowy, o aromacie mocno wypieczonej skórki chleba, z wyczuciem pochmielony również jedną odmianą chmielu  Hallertau Cascade. To dotychczas najmocniejsze piwo w naszym portfolio (6,3% alk.) dzięki czemu ma również właściwości rozgrzewające. Idealne na chłodne wieczory. Mamy nadzieje że nasze nowe propozycje trafią w Wasze gusta i będziecie często do nich wracać. My z kolei myślimy już o nowych propozycjach.

>